"Toužil jsem prospěti vědě a vlasti své."
Dr. Emil Holub


5 jazyků na pódiu online

 

Vzhledem ke zhoršující se covidové situaci jazykově umělecká soutěž proběhne 1.12.2021- online. Znamená to, že porota bude v den, kdy se měla soutěž konat na našem gymnáziu přes digitální platformu posuzovat zaslané nahrávky žákovských vystoupení tak, jak si je připravili pro prezenční formu podle dříve zaslaných propozic.

Nahrávky je nutné poslat – nejlépe ve formátu MP4 (stačí mobilem nahrát) na nějaké internetové úložiště – např uschovna.cz nebo nejlépe leteckaposta.cz a pak poslat odkaz případně s heslem na tuto adresu (schejbalovaz@gyholi.cz) s uvedením jazyka, ve kterém žáci soutěží, názvu vystoupení a jmen soutěžících.

Odměny a diplomy budou zaslány dodatečně na adresu školy ze které se soutěžící připravovali. Uvažujeme i o nějaké formě koncertu vítězů, o které budeme případně informovat.

Prosíme nezapomeňte náležitě vyplnit digitální přihlášku do pátku 19.11.2021, tak jak je uvedeno v propozicích. Potřebujeme vědět, kolik žáků se zúčastní.

Nahrávku stačí poslat do pátku 26.11.2021 do 14:00 hodin.

Děkujeme za pochopení, ještě jednou srdečně zveme Vaše žáky do soutěže a budeme se těšit na spolupráci a pěkná vystoupení Vašich žáků i v tomto okolnostmi vynuceném režimu.

za přípravný tým

Mgr. Zdeňka Raabenstein Schejbalová

Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice

http://www.gyholi.cz/

tel. +420 466 682 266

schejbalova@gyholi.cz

 

Přihláška

propozice 

 

22.10.2021 / Mgr. Zdeňka Raabenstein Schejbalová
zpětarchiv
 
© 2015 | Gymnázium Dr. Emila Holuba
tvorba webových stránek: logo-mima