"Toužil jsem prospěti vědě a vlasti své."
Dr. Emil Holub


Efektivní komunikace v rodině

Vážení rodiče,
navazujeme na úspěšnou vzdělávací akci EDUcoffee, která proběhla v naší škole v loňském roce, a srdečně Vás zveme na setkání s odborníkem na téma Efektivní komunikace v rodině aneb Aby nám bylo spolu doma dobře.
Stejně jako vloni mezi nás přijde psycholožka Gabriela Chovancová a provede nás úskalími rodičovské komunikace, nabídne různé komunikační techniky a zodpoví případné dotazy. První setkání proběhne již po jarních prázdninách v úterý 18. února od 16:00 v naší škole. Pokud máte zájem, přihlaste se do pátku 14. února 2020, kapacita je omezena.
Protože naše gymnázium čerpá na toto setkání finanční prostředky z Evropských strukturálních a investičních fondů (konkrétně z programu OP VVV), je akce pro všechny účastníky zdarma.
Věříme, že Vás tato nabídka školy osloví, a těšíme se na setkání s Vámi.

Mgr. Andrea Daňková, ředitelka školy

 

PROGRAM

04.02.2020 / Mgr. Andrea Daňková
zpětarchiv
 
© 2015 | Gymnázium Dr. Emila Holuba
tvorba webových stránek: logo-mima