"Toužil jsem prospěti vědě a vlasti své."
Dr. Emil Holub


FCE nanečisto

Cambridgské zkouškové centrum EVC v HK, se kterým naše gymnázium dlouhodobě spolupracuje, nám nabídlo možnost složení FCE zkoušky nanečisto, a to přímo u nás ve škole. Celkově se přihlásilo 11 studentů napříč ročníky vyššího gymnázia. Tato kompletní zkouška, která zahrnovala všechny části, a to Reading and Use of English, Writing, Listening a Speaking, se uskutečnila ve čtvrtek 3. května 2018. Zkoušku organizovala Mgr.Tereza Vařechová.
Writing opravují proškolení hodnotitelé a Speaking stejně tak. Pro studenty to byla výborná příležitost prožít si celou zkoušku nanečisto a dostat odpovídající zpětnou vazbu, podle které se pak mohou rozhodnout, zda budou chtít skládat zkoušku naostro, anebo si jen vyzkoušet, v čem je jejich silná stránka a kde mají naopak rezervy a potřebují na sobě zapracovat. Výsledky testu s vyhodnocením jednotlivých části dostanou studenti během 14 dnů.

Děkujeme paní Mgr. Tereze Vařechové za hladký průběh zkoušky a doufáme, že její výsledky budou pro naše studenty kladnou motivací do dalšího studia.

09.05.2018 / Mgr. Jaroslava Račická
zpětarchiv
 
© 2015 | Gymnázium Dr. Emila Holuba
tvorba webových stránek: logo-mima