"Toužil jsem prospěti vědě a vlasti své."
Dr. Emil Holub


Noc vědců

Noc vědců - noc, při které jsme poukázali na plastové nebezpečí! V pátek 27. 9. okolo šestnácté hodiny jsme nasedli s paní profesorkou Valáškovou do auta. Naším cílem bylo gymnázium v Rychnově nad Kněžnou, kde se celá akce konala. Budova byla obrovská, ale naštěstí jsme přednášky měli hned v přízemí. V učebně jsme měli vše potřebné (tabuli, fixy, počítač, ...).

Naše první přednáška začala v 17 hodin. Lidí přišlo dost a všichni se zapojili svými dotazy a připomínkami. Následovala dvouhodinová pauza, při které jsme si prohlédli školu. Navštivili jsme učebnu biologie, která byla díky akci přístupná. Byla spojená s laboratořemi, které se nám moc líbily.

Na druhou přednášku, která proběhla v 19 hodin, přišlo méně lidí, ale i to málo se zapojilo. Všechny připravené aktivity sklidily úspěch. Na závěr jsme posluchačům rozdali letáčky vytvořené v souladu s naším projektem. Zbytek jsme věnovali škole. Akci jsme si užili. Byla to pro nás dobrá zkušenost a příští rok se rádi opět zúčastníme s jiným projektem.

14.10.2019 / Martin Marek 5. C
zpětarchiv
 
© 2015 | Gymnázium Dr. Emila Holuba
tvorba webových stránek: logo-mima