"Toužil jsem prospěti vědě a vlasti své."
Dr. Emil Holub


První testování digitálních kompetencí na naší škole

Na Gymnáziu Dr. Emila Holuba v Holicích uskutečníme první testování digitálních kompetencí ECDL. Akce proběhne v akreditované testovací místnosti - v učebně UVT1, ve dnech 22. 6. 2021 od 16 hodin a 25. 6. 2021 ve 12:30 hodin, zúčastní se jí 18 žáků ze tříd 1. A a 5. C. Testujeme modul M3 Úprava textu v programu MS Word.

Každý z testovaných studentů si před zkouškou zakoupil index, do kterého se budou zapisovat úspěšně složené zkoušky, a zaplatil administrativní poplatek za test. Skvělá zpráva pro všechny testované je, že SRPŠ při našem gymnáziu studenty v této iniciativě finančně podpoří – za první úspěšně složenou zkoušku jim proplatí polovinu indexu a za druhou zkoušku druhou polovinu.

Přejeme všem hodně zdaru u historicky prvních ECDL zkoušek v naší škole!

 

20.06.2021 / Ing. Vaňous Robert
zpětarchiv
 
© 2015 | Gymnázium Dr. Emila Holuba
tvorba webových stránek: logo-mima