"Toužil jsem prospěti vědě a vlasti své."
Dr. Emil Holub


Studentský parlament

V pondělí 17. prosince 2018 se konala první schůzka již tradičního studentského parlamentu. Pod vedením Ondřeje Doležala ze třídy 6. C jsme se sešli v hojném počtu, přišlo dokonce 16 studentů! Jak již bývá zvykem, na první schůzce jsme řešili mnoho organizačních věcí – stále se totiž snažíme chod parlamentu zdokonalovat! Nicméně jsme stihli projednat i spoustu dalších témat, které navrhli samotní zástupci tříd. Konkrétně jsme navrhovali vylepšení našeho školního bufetu, častější pořádání přednášek, třeba o první pomoci, a mnoho dalšího.
Jsme rádi, že mezi sebou máme studenty, kterým není dění na naší škole lhostejné! Informace o fungování parlamentu se můžete dočíst na webu školy, facebookových stránkách naší školy i samotného parlamentu a pro ty nejkonzervativnější z Vás na nástěnce v 1. patře školy. Přestože termín druhé schůzky nebyl pevně stanoven, těšíme se na Vás a Vaše nápady.

21.12.2018 / Ondřej Doležal, 6. C
zpětarchiv
 
© 2015 | Gymnázium Dr. Emila Holuba
tvorba webových stránek: logo-mima