"Toužil jsem prospěti vědě a vlasti své."
Dr. Emil Holub


Studentský parlament podruhé

V pondělí 12. 2. 2018 se konala již druhá schůzka znovuobnoveného studentského parlamentu. Tentokrát jsme se již posunuli o kousek dál a neřešili jen organizační věci, ale i výtky od zástupců tříd. A jelikož jich nebylo zrovna málo, můžeme soudit, že Vám dění na naší škole není lhostejné. Opět musíme vyzdvihnout zástupce z tříd 1. C a 2. C. Ti si totiž pro své třídy připravili anonymní dotazníky, co bychom měli řešit a co by se dalo zlepšit. Z jejich zájmu jsme opravdu nadšeni!
Na programu tedy bylo téma ohledně objednávání obědů po internetu a zájem o další jazyky formou kroužku. Též jsme řešili otázku laviček, na kterých by studenti mohli trávit svůj volný čas. Dále se jednalo o neustálém zlepšování informovanosti mezi školou, studentem a rodiči. Probrali jsme též tzv. „Kodex slušného chování" a v neposlední řadě i semináře.
Děkujeme Marušce Šebkové z 2. A., která přednesla návrh se jménem „Potravinová banka". Tento projekt zaštituje paní profesorka Eva Pýchová. Jednalo by se o sběr trvanlivých potravin pro sociálně slabé. Během následujících pár dní se určitě dozvíte více.
Jsme rádi, že zástupci tříd neberou svoji funkci na lehkou váhu, upozorňují na nedostatky a přichází s neustálými nápady, jak udělat naši školu lepší. Také nás ale mrzí neúčast tříd 4. C. a 7. C., protože jsme toho názoru, že i tyto třídy nám mají co nabídnout.
Další schůzka se koná 5. března 2018, po 6. vyučovací hodině.

13.02.2018 / Dan Kuchař, Nikola Greššová a Lukáš Doležal
zpětarchiv
 
© 2015 | Gymnázium Dr. Emila Holuba
tvorba webových stránek: logo-mima