"Toužil jsem prospěti vědě a vlasti své."
Dr. Emil Holub


Zkoušky a testy Cambridge English FCE - úroveň B2

Cambridgské zkouškové centrum EVC v Hradci Králové nám i v letošním školním roce nabízí možnost složit FCE zkoušky nanečisto, a to přímo u nás ve škole. Kompletní testy FCE zahrnující Reading and Use of English, Writing, Listening a Speaking. Zkouška nanečisto (FCE úroveň B2) v psané části zabere 3 hodiny 15 minut čistého času plus dvě přestávky a čas nezbytný na rozdání materiálů a instrukce.

Mluvená část probíhá ve dvojicích a se zpětnou vazbou pro studenty trvá přibližně 15 minut na dvojici.

Nově je možné zkoušku nanečisto skládat také online. Zájemci dostanou odkaz a kód, který jim testy zpřístupní. Test je časově limitovaný stejně jako zkouška a zaznamenává odpovědi, které jsou poté vyhodnoceny.

Projdete tedy celou zkouškou tak, jak vypadá v reálu, a následně obdržíte hodnocení každé části v procentech a celkový výsledek. Tím získáte informaci, na jaké úrovni je vaše znalost anglického jazyka dle Evropského referenčního rámce.

Cena celé zkoušky je 300 Kč na osobu online či prezenční formou.

V nabídce je i přípravný kurz ke složení FCE. Příprava je koncipována do 20 týdnů a zahrnuje 40 lekcí po 45 minutách. Cena kurzu při minimálním počtu 10 účastníků včetně učebnice činí 2390 Kč.

V případě zájmu se obraťte na vaše vyučující anglického jazyka.

02.09.2021 / Mgr. Jaroslava Račická
zpětarchiv
 
© 2015 | Gymnázium Dr. Emila Holuba
tvorba webových stránek: logo-mima