"Toužil jsem prospěti vědě a vlasti své."
Dr. Emil Holub


"Běh pro vzdělanou Afriku"

Třída 3.C by ráda pozvala všechny učitele, bývalé i současné studenty, jejich rodiče, příbuzné a také širokou veřejnost na "Běh pro vzdělanou Afriku", který se uskuteční v rámci oslav dvacetiletého výročí otevření naší školní budovy v pátek 27. 9. od 15:00 do 17:00. 

Jedná se o charitativní štafetu, jejíž výtěžek bude využit na podporu vzdělávání keňského chlapce Clevelanda Ochienga Ogweno, kterého naše škola podporuje v rámci adopce na dálku. Vstupné je dobrovolné, každý běžec může přispět libovolnou částkou, za což předem vřele děkujeme!

Při našem charitativním běhu navíc dostane každý běžec za odběhnuté kolečko na nově zrekonstruovaném běžeckém oválu ve sportovním areálu školy lístek do tomboly, v níž bude možné vyhrát zajímavé ceny od našich sponzorů (květinářství Mimosa, Saunový ráj, Lesy ČR, Glass studio Müller, město Holice a další). Můžete tak přispět na dobrou věc a zároveň si odnést pěkný dárek!

Tuto akci podpoří již během dopoledního a odpoledního programu všechny třídy gymnázia.

25.09.2019 / Třída 3.C, Mgr. Michal Nečesaný a Mgr. Václav Vohralík
zpětarchiv
 
© 2015 | Gymnázium Dr. Emila Holuba
tvorba webových stránek: logo-mima