"Toužil jsem prospěti vědě a vlasti své."
Dr. Emil Holub


Den otevřených dveří

Milí uchazeči o studium v naší škole, doufali jsme, že Vás budeme moci stejně jako v minulých letech přivítat v našem gymnáziu při příležitosti konání dne otevřených dveří. Vzhledem k současné epidemiologické situaci to však není možné. Ve středu 13. ledna 2021 Vám tedy budeme k dispozici alespoň on-line a do této doby na webové stránky školy doplníme informace k přijímacímu řízení a přípravným kurzům, které jsme Vám chtěli sdělit při osobním setkání ve škole.

Jakmile systém PES přejde do 4. stupně, rádi bychom Vám umožnili individuální prohlídku školy. Pokud byste měli o takovou návštěvu naší školy zájem, vyplňte, prosím, nezávazně objednávkový formulář a my Vám pošleme e-mailem pozvánku.

Na středu 13. ledna 2021 pro Vás připravujeme následující schůzky v prostředí MS Teams:

· v 15:30, 16:30 a 17:30 - setkání s vedením školy k přijímacímu řízení, přípravným kurzům, k organizaci výuky v naší škole, ŠVP

· kdykoliv od 16:00 do 18:30 setkání s některými vyučujícími školy s možností zeptat se na to, jak v naší škole probíhá výuka v jednotlivých předmětech, jak se studentům prvních ročníků daří adaptovat na nové školní prostředí, jaké další vzdělávací aktivity nabízíme, atp.

Důležité – pokud se s námi chcete setkat on-line, vyplňte nám svůj e-mail do formuláře ZDE a my Vám zašleme link na výše uvedené schůzky. Formulář bude otevřen do úterý 12.1. do 20:00. Po tomto termínu v případě zájmu kontaktujte přímo ředitelku školy (dankovaa@gyholi.cz, 724 082 740). Doufáme, že Vás tato netradiční forma setkání neodradí a že nás v hojném počtu navštívíte! Těšíme se na Vás!

08.01.2021 / Mgr. Andrea Daňková
zpětarchiv
 
© 2015 | Gymnázium Dr. Emila Holuba
tvorba webových stránek: logo-mima