"Toužil jsem prospěti vědě a vlasti své."
Dr. Emil Holub


Přijímací zkoušky - informace pro uchazeče

Ve dnech 12.–17. dubna 2024 proběhnou v naší škole jednotné přijímací zkoušky. Budova školy bude pro žáky konající přijímací zkoušky zpřístupněna od 7:45. Žádáme všechny uchazeče, aby se dostavili s dostatečným předstihem a ve vstupní hale podepsali prezenční listinu. S sebou si nezapomeňte vzít psací a rýsovací potřeby, jakož i pozvánku k přijímací zkoušce. Na nástěnce ve vstupní hale najdete rozpis přidělených zkušebních učeben. Zákonní zástupci mohou uchazeče doprovodit pouze k registraci. O přestávce mezi testem z matematiky a českého jazyka (cca od 10:00) je možné, aby se s dětmi venku před školou znovu sešli.

Časový harmonogram jednotných přijímacích zkoušek

8:30       začátek didaktického testu z matematiky

10:00     předpokládaný čas ukončení testu z matematiky

Přestávka

10:50     začátek didaktického testu z českého jazyka a literatury

12:10     předpokládaný čas ukončení testu z českého jazyka a literatury

 Žáci, kteří mají od PPP prodloužený čas pro konání přijímacích zkoušek, mají časy odlišné. Přesné časy najdete ZDE.

 Přejeme vám úspěšné složení přijímacích zkoušek a těšíme se na setkání v naší škole.

Mgr. Andrea Daňková, ředitelka školy

10.04.2024 / Mgr. Andrea Daňková
zpětarchiv
 
© 2015 | Gymnázium Dr. Emila Holuba
tvorba webových stránek: logo-mima