"Toužil jsem prospěti vědě a vlasti své."
Dr. Emil Holub


Prohlídka školy pro uchazeče

Milí uchazeči o studium v naší škole, doufali jsme, že Vás budeme moci stejně jako v minulých letech přivítat v našem gymnáziu při příležitosti konání dne otevřených dveří. Vzhledem k současné epidemiologické situaci to však není možné.  Na webových stránkách školy jsou zveřejněny informace k přijímacímu řízení, které jsme Vám chtěli sdělit při osobním setkání ve škole.
Jakmile systém PES přejde do 4. stupně, rádi bychom Vám umožnili individuální prohlídku školy. Pokud byste měli o takovou návštěvu naší školy zájem, vyplňte, prosím, nezávazně objednávkový formulář a my Vám pošleme e-mailem pozvánku.

Doufáme, že Vás tato netradiční forma setkání neodradí a že nás v hojném počtu navštívíte! Těšíme se na Vás!

18.01.2021 / Mgr. Andrea Daňková
zpětarchiv
 
© 2015 | Gymnázium Dr. Emila Holuba
tvorba webových stránek: logo-mima